Batman – Kara Şövalye Yükseliyor İzle

Kara Şövalye Yükseliyor, Batman film serisinin üçüncü filmi olan Kara Şövalye Yükseliyor filmi sizlerle. Filmin başrolünde ilk iki filmde de olduğun gibi Christian Bale var. Christian Bale’ye bu bölümde Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman ve Michael Caine gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise ilk iki filmin de yönetmenliğini yapan dünyaca ünlü yönetmen Christopher Nolan var.

Filmin Konusu;

İlk filmde dövüş ustasını, ikinci filmde Joker’i yenen Batman’in işi bu bölümde çok daha zordur. Bu sefer karşısında Bane isimli bir terörist vardır. Batman’in Bane ile geçmişten gelen tuhaf bir bağlantısı vardır ancak bunu çözmesi biraz zaman alacaktır. Kedi Kadın’ın da yardımıyla Bane’yi alt etmeye çalışacak olan kahramanımız işi imkansız gibi görünse de kahramanımız elinden geleni yapacaktır. Kara Şövalye Yükseliyor filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kaliteyle sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Christopher Nolan

Film Oyuncuları→ Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman, Michael Caine, Matthew Modine, Alon Aboutboul, Ben Mendelsohn, Burn Gorman, Daniel Sunjata, Aidan Gillen, Sam Kennard

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonDramSuç

Etiketler: ,