Liseli Polisler 2 – 22 Jump Street İzle

Liseli Polisler 2 – 22 Jump Street, serinin ilk filminde liseli olarak gizli görevde olan iki polis arkadaşın yaşadığı olaylar ele alınmıştı. Serinin bu filminde liseyi iki kez tamamladıktan sonra kahramanlarımız bu sefer, yerel bir üniversiteye gizli göreve gider. Schmidt (Jonah Hill)  ve Jenko’yu (Channing Tatum) büyük değişiklikler beklemektedir. Ancak Jenko, futbol takımında samimi bir ruhla tanıştığında ve Schmidt bohem sanat sahnesine sızdığında, ortaklıklarını sorgulamaya başlarlar.

Artık gizli görevden çok kendi aralarındaki sorunları çözmeleri gerekiyordur. Bu iki aşırı büyümüş ergen kendi sorunlarını çözerken gizli görevde olduklarını neredeyse unuturlar ve başlarına gelmeyen kalmaz. Filmin oyuncu kadrosunda Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Wyatt Russell, Amber Stevens West, Jillian Bell, Ice Cube, Keith Lucas ve Kenneth Lucas gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan Phil Lord ve Christopher Miller var. Liseli Polisler 2 – 22 Jump Street filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Phil Lord, Christopher Miller

Film Oyuncuları→ Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Wyatt Russell, Amber Stevens West, Jillian Bell, Ice Cube, Keith Lucas, Kenneth Lucas, Nick Offerman, Jimmy Tatro, Caroline Aaron, Craig Roberts, Marc Evan Jackson, Joe Chrest

Filmin IMDB Puanı→ 8.2

Filmin Türü→ AksiyonKomediMacera

Etiketler: ,