Liseli Polisler – 21 Jump Street İzle

Liseli Polisler, lisede okulun ineği olan Schmidt ve okulan yakışıklı popüler erkeği olan Jenko başta birbirlerini sevmeseler de sonrasında iyi birer arkadaş olurlar. Schmidt, Jenko’ya dersleri geçmesinde yardımcı olur ve Jenko da Schmidt’e spor eğitimi verir ve iki yakın arkadaş polis olmayı başarırlar. Polislik hayatlarının çok aksiyonlu geçeceğini düşünen iki arkadaş büyük hayal kırıklığına uğrar. Sakin bir polislik hayatı süren bu iki arkadaşa değişik bir görev verilir. Bu görev ise liseli kılığına girip bir liseye sızmalarıdır.

Kendilerini gittikçe lise hayatına kaptıran bu iki polis, sonrasında çok büyük işlere imza atacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Dave Franco, Rob Riggle, DeRay Davis, Ice Cube ve Dax Flame gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise  Phil Lord ve Christopher Miller var. Liseli Polisler – 21 Jump Street filmi türkçe dublaj ve full hd kalitesiyle Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Phil Lord, Christopher Miller

Film Oyuncuları→ Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Dave Franco, Rob Riggle, DeRay Davis, Ice Cube, Dax Flame, Chris Parnell, Ellie Kemper, Jake Johnson, Nick Offerman, Holly Robinson Peete, Johnny Pemberton, Stanley Wong

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonKomediMacera

Etiketler: ,