Student of the Year İzle

Student of the Year, Hindistan yapımı olan ve başrollerinde Alia Bhatt, Sidharth Malhotra ve Varun Dhawan gibi Bollywood’un önemli genç yıldızlarını barındıran Student of the Year filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Üniversiteden mezun olduktan sonra bağlarını koparak 3-4 arkadaş uzun zaman sonra bir araya gelirler ve bir anda akıllarına üniversite yılları gelir. Abhi üniversitenin en popülerlerinin başında geliyordur. Abhi hırslı, azimli ve hemen hemen her konuda başarılı bir üniversite öğrencisidir.

Herkesin beğenisini ve takdirini kazanmak isteyen Abhi bunu okulda en başarılı öğrenciye verilen “Yılın Öğrencisi” ödülünü kazanarak garantiye alacağını düşünür. Kendini rakipsiz olarak gören Abhi okula Ro’nun gelişiyle tedirgin olur ve Abhi artık kendini rakipsiz değildir. Ro da Abhi gibi her konuda çok başarılıdır. Ro’nun okula gelişiyle Abhi ve Ro arasındaki çekişme başlar. Bollywood yapımı olan Student of the Year filmi türkçe altyazılı ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere lütfen bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Karan Johar

Film Oyuncuları→ Alia Bhatt, Sidharth Malhotra, Varun Dhawan, Rishi Kapoor, Sana Saeed, Sahil Anand, Manasi Rachh, Manjot Singh, Ronit Roy, Ram Kapoor, Kayoze Irani, Abdul Quadir Amin, Akshay Anand, Kitu Gidwani, Rohan Gokhale

Filmin IMDB Puanı→ 8.4

Filmin Türü→ DramHintKomedi

Etiketler: