Batman – Kara Şövalye İzle

Kara Şövalye, Batman serisinin ikinci filmi olan ve başrolünde Oscar ödüllü Christian Bale’yi barındıran Batman Kara Şövalye filmi sizlerle. Filmde Christian Bale’ye Heath Ledger, Aaron Eckhart, Michael Caine, Maggie Gyllenhaal, Gary Oldman, Morgan Freeman ve Monique Gabriela Curnen gibi dünyaca isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan dünyaca ünlü yönetmen Christopher Nolan var.

Filmin Konusu;

İlk filmde Gotham’ı kendi ustasından koruyan Batman’in bu filmde işi daha da zordur. Batman’in karşısında bu sefer çok daha dişli bir rakip vardır. Bu rakip Joker’dir. Joker, Gotham’da kaosa yol açar ve bunun üzerine Batman, Joker’in peşine düşerek adaletsizlikle savaşma yeteneğinin en büyük psikolojik ve fiziksel testlerine girmeyi kabullenmiş olur. Kara Şövalye filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve 1080p full hd kalite olarak gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Christopher Nolan

Film Oyuncuları→ Christian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart, Michael Caine, Maggie Gyllenhaal, Gary Oldman, Morgan Freeman, Monique Gabriela Curnen, Ron Dean, Cillian Murphy, Chin Han, Nestor Carbonell, Eric Roberts, Ritchie Coster, Anthony Michael Hall

Filmin IMDB Puanı→ 9.0

Filmin Türü→ AksiyonDramSuç

Etiketler: ,