Kaptan Amerika: Kış Askeri İzle

Kaptan Amerika: Kış Askeri, ilk filmde İkinci Dünya Savaşı sırasında Amerika’nın süper asker projesiyle güçler elde eden süper askerimiz Steve Rogers kendisini feda ederek buzulların altına gömülmüştü. Yenilmezler filmiyle günümüzde uyanan Steve Rogers’ı Kaptan Amerika serisinin ikinci filminde olan Kaptan Amerika: Kış Askeri filminde büyük bir sürpriz beklemektedir. Serinin ilk filmde kaybettiğini sandığı arkadaşını bulan Steve Rogers çok heyecanlanmıştır. Fakat yakın arkadaşı Bucky Barnes eski günlerdeki gibi değildir.

 

Bucky kendisini kaybetmiş ve ne yaptığını bilmeyen bir asker olmuştur. Bucky’i geri kazanmaya çalışacak kahramanımızı çok zorlu bir yolculuk beklemekte. Bu yolculukta ona Black Widow da katılacaktır. Filmin kadrosunda Chris Evans, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Robert Redford, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Frank Grillo, Maximiliano Hernández, Emily VanCamp, Hayley Atwell, Toby Jones, Stan Lee gibi isimler yer alıyor. Kaptan Amerika: Kış Askeri filmini türkçe altyazılı ve full hd olarak Dolufilm ailesi sayesinde izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Anthony Russo, Joe Russo

Film Oyuncuları→ Chris Evans, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Robert Redford, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Frank Grillo, Maximiliano Hernández, Emily VanCamp, Hayley Atwell, Toby Jones, Stan Lee

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,