İlk Yenilmez: Kaptan Amerika İzle

İlk Yenilmez: Kaptan Amerika, Marvel sinematik evreninde bulunan ve Yenilmezler kadrosunda yer alan Kaptan Amerika filminin oyuncu kadrosunda  Chris Evans, Hayley Atwell, Sebastian Stan, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving, Dominic Cooper ve Richard Armitage gibi oyuncular yer alıyor.  Filmin yönetmenliğinde Joe Johnston bulunuyor. Steve Rogers cılız ve çelimsiz bir adamdır. İkinci Dünya Savaşı’nda asker olarak görev almak isteyen Steve Rogers birçok deneme sonucunda sonunda askere alınır.

Steve Rogers askeri eğitimlere başlar ve hiç de  beklenmedik bir görüntü ortaya çıkar. Kısa süre sonra bir proje için askeri seçim olacağını öğrenen Steve Rogers cesareti ve yüreği sayesinde bu projeye seçilir. Bu proje ise Amerika’nın süper asker projesidir. Steve Rogers bu projeden sonra artık eskisi gibi olmayacak ve ismi de Steve Rogers değil Kaptan Amerika olacaktır. İlk Yenilmez: Kaptan Amerika filmini türkçe altyazılı olarak Dolufilm ailesi sayesinde izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Joe Johnston

Film Oyuncuları→ Chris Evans, Hayley Atwell, Sebastian Stan, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving, Dominic Cooper, Richard Armitage, Stanley Tucci, Samuel L. Jackson

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,