İnanılmaz Örümcek Adam İzle

İnanılmaz Örümcek Adam, Tobey Maguire’ın başrolüne olduğu bir önceki Örümcek Adam serisinin yeni uyarlaması olan İnanılmaz Örümcek Adam filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmin başrolünde Andrew Garfield yer alıyor. Filmde Andrew Garfield’a Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Martin Sheen, Sally Field, Irrfan Khan ve Campbell Scott gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise Marc Webb yer alıyor.

 

Filmin Konusu;

Peter Parker sıradan bir liseli gençtir. Bir okul gezisinde değişik bir örümcek tarafından ısırılan Peter tuhaf güçlere sahip olur. Bu güçler Peter’ın hayatını tamamiyle değiştirecektir. Bir yandan aşık olduğu kız Gwen’e açılan Peter için her şey tam yolunda giderken Curt Connors isimli bir doktorun yaptığı bir hata yüzünden onunla uğraşmak zorunda olacak Peter için işler hiç de kolay olmayacaktır. İnanılmaz Örümcek Adam filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Marc Webb

Film Oyuncuları→ Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Martin Sheen, Sally Field, Irrfan Khan, Campbell Scott, Embeth Davidtz, Chris Zylka, Max Charles, C. Thomas Howell, Jake Keiffer, Kari Coleman, Michael Barra

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: