Black Panther İzle

Black Panther, Marvel sinematik evreninin yeni filmlerinden olan Black Panther filminin oyuncu kadrosunda Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya ve Letitia Wright gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Ryan Coogler var. Babasının ölümüyle her ne kadar sarsılsa da onu büyük bir görev beklemektedir. Wakanda tahtına geçerek bu büyük görevi üstlenen T’Challa’yı daha zor görevler de beklemektedir.

Wakanda tüm dünyayla olan bağlantısını koparmış ama teknoloji anlamında dünyadan neredeyse 100 yıl ilerde olan bir yerdir. Wakanda’nın geçmişte olan bir düşmanı tekrardan ortaya çıkar ve çok kötü hedefleri vardır. Bu düşmanı durdurmak ve vatanının güvenliğini ve halkının güvenini kazanmak T’Challa’nın artık elindedir. Marvel sinematik evreninde bulunan ve Yenilmezler kadrosunda da yer alan Black Panther filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe altyazılı ve full hd olarak izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Ryan Coogler

Film Oyuncuları→ Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,