Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları İzle

Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları, dünyaca ünlü film serisi olan Yüzüklerin Efendisi filminin daha öncelerini anlatan Hobbit filminin ikinci filmi Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. İlk filmde bir hayal ile yola çıkan bir Hobbit, bir büyücü ve cüceler ile dolu olan grubumuz hedefleri doğrultusunda hiç korkmadan ilerliyorlardır. Cüce prens Thorin vatanını Smaug isimli işgalci ejderhadan geri alma konusunda kararlıdır. Bilbo’nun da yardımıyla Erebor’a giriş yapıp korkunç ejderha Smaug’u uyandırırlar ve işte o andan itibaren başa çıkamayacakları durumlarla karşı karşıya kalacaklardır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Graham McTavish, William Kircher, James Nesbitt ve Stephen Hunter gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Peter Jackson var. Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle hiç donmadan kesintisiz rahatlıkla Dolufilm ailesi sayesinde izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Peter Jackson

Film Oyuncuları→ Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Graham McTavish, William Kircher, James Nesbitt, Stephen Hunter, Dean O'Gorman, Aidan Turner, John Callen, Peter Hambleton, Jed Brophy, Mark Hadlow, Adam Brow

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: