Hızlı ve Öfkeli – The Fast and the Furious İzle

Hızlı ve Öfkeli, dünyaca ünlü film serisi olan Hızlı ve Öfkeli’nin ilk filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle.  Brian O’Conner bir polistir. Araba konusunda uzman olan Brian’a bir çeteye sızması görevi verilir. Bu çetenin başında ise Dominic Toretto isimli bir adam vardır. Dominic’in güvenini kazanmak neredeyse imkansızdır. Fakat Brian araba konusunda olan uzmanlığıyla bir şekilde çeteye girmeyi başarır ve Dominic’in kız kardeşi Mia’ya aşık olarak polis kimliğinden uzaklaşıp iyice çetenin bir üyesiymiş gibi olur. Bu durum Brian’ı büyük bir ikilieme sokacaktır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Rick Yune ve Chad Lindberg gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Rob Cohen var. Aksiyon ve macera dolu Hızlı ve Öfkeli serisinin ilk filmi Dolufilm aracılığıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde hiç donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Rob Cohen

Film Oyuncuları→ Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Rick Yune, Chad Lindberg, Johnny Strong, Matt Schulze, Ted Levine, Ja Rule, Vyto Ruginis, Thom Barry, Stanton Rutledge, Noel Gugliemi, R.J. de Vera

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonMaceraSuç

Etiketler: