Daha Hızlı Daha Öfkeli – 2 Fast 2 Furious İzle

Daha Hızlı Daha Öfkeli, dünyaca ünlü film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin ikinci filmi olan Daha Hızlı Daha Öfkeli – 2 Fast 2 Furious filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. İlk filmde Dominic Toretto’nun çetesine sızıp içerden çökertme hedefi olan Brian istemeden de olsa bu suç işlerini sevmeye başlamıştı. Bu filmde ise araba konusunda uzman polisimiz, tehlikeli bir suçluyu tutuklaması için çağrılır ve kendini kurtarma şansı olan eski bir çocukluk arkadaşı olan sokak yarışçısının yardımını alır.

Filmin oyuncu kadrosunda Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes, Cole Hauser, Ludacris, Thom Barry, James Remar ve Devon Aoki gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise John Singleton var. Hızlı ve Öfkeli filminin ikinci filmi olan Daha Hızlı Daha Öfkeli filmi türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm sayesinde sizlerle. Filmi donmadan kesintisiz bir şekilde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ John Singleton

Film Oyuncuları→ Paul Walker, Tyrese Gibson, Eva Mendes, Cole Hauser, Ludacris, Thom Barry, James Remar, Devon Aoki, Amaury Nolasco, Michael Ealy, Jin Au-Yeung, Edward Finlay, Mark Boone Junior, Mo Gallini, Roberto 'Sanz' Sanchez

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonMaceraSuç

Etiketler: