Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı – Fast and Furios: Tokyo Drift İzle

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı, dünyaca ünlü film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin üçüncü filmi Tokyo Drift Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Sean annesiyle yaşayan ve sürekli başını belaya sokan bir gençtir. Bir olaya karıştıktan sonra hapis cezası almaması için annesi onu Tokyo’ya babasının yanına gönderir. Tokyo’Da  yeni bir hayata başlayan Sean buraya kısa sürede adapte olur. Şehrin yarışçılarıyla tanışan Sean bir de güzeller güzeli bir kızdan hoşlanır fakat bu kızın sevgilisi Sean’ın başına bela olacak ve onu drift düellosuna davet edecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Lucas Black, Damien Marzette, Trula M. Marcus, Zachery Ty Bryan, Brandon Brendel ve Daniel Booko gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Justin Lin var. Hızlı ve Öfkeli serisinin üçüncü filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı – Fast and Furious: Tokyo Drift Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kaliteyle rahatlıkla izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Justin Lin

Film Oyuncuları→ Lucas Black, Damien Marzette, Trula M. Marcus, Zachery Ty Bryan, Brandon Brendel, Daniel Booko, David V. Thomas, Amber Stevens West, Ashika Gogna, Christian Salazar, Kevin Caira, Trey Sanford, Danny Ray McDonald II, Nikki Griffin, Vincent Laresca

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonMaceraSuç

Etiketler: ,