Hızlı ve Öfkeli 4 – Fast & Furious İzle

Hızlı ve Öfkeli 4 – Fast & Furious, dünyaca ünlü film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin dördüncü filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Serinin ilk bölümünde Toretto’nun çetesine sızan polis Brian çeteyi içerden çökertmeye çalışmış fakat sonra onları bir aile gibi görmüştü. Brian’ın polis olduğunu öğrenen Toretto ise ona bir daha karşısına çıkmamasını söylemişti. Serinin bu bölümde ise ikili her ne kadar birbirinden haz etmese de ortak bir düşmanları ortaya çıkar ve bu düşmanı alt etmek için birlikte çalışmaktan başka çareleri yoktur.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Ortiz, Laz Alonso ve Gal Gadot gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise üçüncü filmin de yönetmenliğini yapan Justin Lin var. Hızlı ve Öfkeli serisinin dördüncü filmi türkçe altyazı ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm sitemizde. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Justin Lin

Film Oyuncuları→ Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, John Ortiz, Laz Alonso, Gal Gadot, Jack Conley, Shea Whigham, Liza Lapira, Sung Kang, Tego Calderon, Don Omar, Mirtha Michelle, Greg Cipes

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonMaceraSuç

Etiketler: ,