Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious İzle

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious, dünyaca ünlü film serilerinden olan Hızlı ve Öfkeli’nin sekizinci filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Gizemli bir kadın, Dominic Toretto’yu ailesiyle tehdit edip terörizm dünyasına ve kendisine en yakın olanlara ihanet etmeye zorlar. Dominic’in bu ihanetinin arkasında başka bir iş olduğunu bilen ekibi onu bu işten çıkarmak ve olayları kontrol altına almak için ellerinden geleni yapacaklardır. Fakat Dom’u bu işten çıkarmak için ekip eski düşmanları olan Deckard Shaw’dan yardım istemek zorunda olacaklar. Bakalım aile yine kazanabilecek mi?

 

Filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Charlize Theron, Kurt Russell ve Nathalie Emmanuel gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise F. Gary Gray var. Hızlı ve Öfkeli serisinin sekizinci filmi Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd kaliteyle rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ F. Gary Gray

Film Oyuncuları→ Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Charlize Theron, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Luke Evans, Elsa Pataky, Kristofer Hivju, Scott Eastwood, Patrick St. Esprit, Janmarco Santiago

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonMaceraSuç

Etiketler: ,