Hızlı ve Öfkeli 7 İzle

Hızlı ve Öfkeli 7, dünyaca ünlü film serisi Fast and Furious yani Hızlı ve Öfkeli’nin yedinci filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Bu filmin diğer filmlerden daha duygusal bir özelliği var. Filmin çekimlerinin bitişinin ardından başrol oyuncularından olan Paul Walker hiç beklenmedik bir trafik kazası sonrası hayatını kaybetti ve bu film tüm ekip açısından çok zor. Yedi filmdir beraber olan ekip bu filmi Paul’a adadı. Bir önceki filmde Shaw ailesinden birinin peşinde olan ekibimiz en sonunda onu yakalamış ve kovalamaca sonucu komaya girmişti. Bu filmde ise kardeşinin intikamını almak için çıkıp gelen Deckard Shaw, ekibimizden intikam almaya ant içmiştir ve bunu başarmak için elinden geleni yapacaktır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Dwayne Johnson, Lucas Black, Kurt Russell ve Nathalie Emmanuel gibi dünyaca ünlü isimler alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise James Wan var. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ James Wan

Film Oyuncuları→ Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Dwayne Johnson, Lucas Black, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Gal Gadot, John Brotherton, Luke Evans

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonMaceraSuç

Etiketler: