Hızlı ve Öfkeli 6 – Furious 6 İzle

Hızlı ve Öfkeli 6 – Furious 6, dünyaca ünlü film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin altıncı filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Bundan önceki filmde Rio’da Dominic ve Brian’ın peşinde olan polis Hobbs’ın bu sefer onların yardımına ihtiyacı vardır. Bir paralı asker birimini çökertmek için Hobbs, Dominic ve Brian’dan yardım ister ve eski düşmanlar yeni dostlar olur. Bu paralı asker ekibinin başında ise Shaw isimli kötü kalpli bir adam vardır. Shaw’ın ekibinde tanıdık bir isimle karşılaşan Dominic hayatının şokuna uğrar. Shaw ve ekibini çökertmek hiç de kolay olmayacaktır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson ve Luke Evans gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise son üç filmin yönetmenliğini yapan Justin Lin var. Hızlı ve Öfkeli serisinin altıncı filmi Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle sizlerle. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Justin Lin

Film Oyuncuları→ Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Ludacris, Luke Evans, Elsa Pataky, Gina Carano, Clara Paget, Kim Kold, Joe Taslim

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonMaceraSuç

Etiketler: