Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu – Fast Five İzle

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu – Fast Five, dünyaca ünlü film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin beşinci filmi Hızlı ve Öfkeli Rio Soygunu Dolufilm sayesinde sizlerle. Bu bölümde Dominic Toretto, Brian, ve Mia bir banka soymaya karar verirler. Rio’daki yüksek güvenlikli bir bankayı soyacak olan ekibimiz üç kişiyle bu işi başaramayacaklarını bildiklerinden her biri suç konusunda ustalaşmış arkadaşlarını ekibe dahil ederler. Ekibin genişlemesiyle soygunu gerçekleştirmeye çok yakın olan Dominic ve Brian’ın peşine düşmek için Amerika’dan Hobbs isimli bir polis gelir. Polisler, soygun ve kaçış arasında geçecek olan bu bölüm Dolufilm ailesi aracılığıyla sizleri bekliyor.

 

Filmin oyuncu kadrosunda in Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Matt Schulze, Sung Kang, Gal Gadot, Tego Calderon, Don Omar, Joaquim de Almeida, Dwayne Johnson ve Elsa Pataky gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise ilk üçüncü ve dördüncü filmin de yönetmenliğini yapan Justin Lin var. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Justin Lin

Film Oyuncuları→ Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Matt Schulze, Sung Kang, Gal Gadot, Tego Calderon, Don Omar, Joaquim de Almeida, Dwayne Johnson, Elsa Pataky, Michael Irby, Fernando Chien

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonMaceraSuç

Etiketler: