Hitman’s Wife’s Bodyguard İzle

Hitman’s Wife’s Bodyguard, ilk filmde Darius Kincaid isimli azılı bir suçluyu hayatta tutmaya çalışan özel koruma Michael Bryce çok zor zamanlar ve tehlikeler atlatıp, ölümden dönmüştü. Serinin ikinci filminde ise sakin bir hayat sürüp, tam her şey yoluna girdi derken bu sefer Michael Bryce’ın başına Darius Kincaid’in eşi Sonia Kincaid bela olacaktır. Sonia Kincaid’i bir grup terörist tarafından kaçırılır ve onu kurtarma görevi ise yine Michael ve Darius’a düşer.

 

Hitman’s Wife’s Bodyguard filminin başrollerinde, Ryan Reynolds, Salma Hayek ve Samuel L, Jackson gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise ilk filmin de yönetmenliğini yapmış Patrick Hughes var. Aksiyonu ve komedisi dur durak bilmeyen ve izleyenleri ekrana kilitleyen Belalı Tanık 2 – Hitman’s Wife’s Bodyguard filmini türkçe altyazılı ve full hd kaliteyle Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Patrick Hughes

Film Oyuncuları→ Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Antonio Banderas, Stewart Alexander, Tsuwayuki Saotome, Rebecca Front, Noortje Herlaar, Michael Gor, Georgie Glen, Barry Atsma, Tine Joustra, Mariana Vekilska, Brian Caspe, Danko Jordanov, Simón Andreu, Sergio Torrico

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonGerilimKomedi

Etiketler: ,