Belalı Tanık – The Hitman’s Bodyguard İzle

Belalı Tanık yani The Hitman’s Bodyguard filmi, dünyanın en iyi koruması olan Michael Bryce müşterisinin onun koruması sırasında öldürülmesinden sonra bütün şöhretini, zenginliğini ve kız arkadaşını kaybeder. Bunalıma giren Michael artık çok ünlü bir koruma değil aksine küçük işlere bakan beş parasız bir adamdır. Bir gün polis teşkilatında çalışan eski kız arkadaşı ondan Darius Kincaid isimli bir suçluyu korumasını istediğinde Michael’ın bütün hayatı değişir çünkü o suçluyla geçmişten bir bağı vardır.

 

Belalı Tanık (The Hitman’s Bodyguard) filminin başrollerinde Ryan Reynolds ve Samuel L, Jackson yer alıyor. Filmde ikiliye Tsuwayuki Saotome, Roy Hill, Richard E. Grant, Gary Oldman ve Rod Hallett gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise Patrick Hughes var. Belalı Tanık filmini türkçe dublajlı ve full hd kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Patrick Hughes

Film Oyuncuları→ Elodie Yung, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Roy Hill, Richard E. Grant, Gary Oldman, Rod Hallett, Yuri Kolokolnikov, Nadia Konakchieva, Valentin Stojanov, Noortje Herlaar, Georgie Glen, Michael Gor, Barry Atsma, Ralitsa Vassileva

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonKomediSuç

Etiketler: ,