The Tomorrow War – Yarının Savaşı İzle

The Tomorrow War, Dan Forester bir gün kızının doğum günü için bir doğum günü partisi düzenler. Doğum günü partisi sırasında arkadaşlarıyla maç da izleyen Dan televizyonda gördükleri karşısında bir anda şok olur. Gelecekten geldiklerini iddia eden bir grup silahlı genç bir portal açarak sahanın ortasına inerler ve gelecekteki yaşanan uzaylılara karşı olan savaşta günümüz insanlarından yardım ister. Bu yardıma Dan de mecbur olarak katılmak zorunda kalır ve gelecekte çok tuhaf şeylerle karşılaşır.

 

The Tomorrow War – Yarının Savaşı filminin oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Betty Gilpin, Sam Richardson, Jasmine Mathews, Edwin Hodge ve Ryan Kiera Armstrong gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Chris McKay var. Amazon yapımı olan The Tomorrow War filmini türkçe altyazılı ve full hd olarak Dolufilm farkıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Chris McKay

Film Oyuncuları→ Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Betty Gilpin, Sam Richardson, Jasmine Mathews, Edwin Hodge

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonBilim KurguMacera

Etiketler: ,