Extraction 2020 İzle

Extraction, Netflix yapımı olan filmin başrolünde Thor ve Yenilmezler serisinden tanıdığımız Chris Hemsworth yer alıyor. Filmde Chris Hemsworth’e Bryon Lerum, Ryder Lerum, Rudhraksh Jaiswal, Shivam Vichare, Piyush Khati, Sara Rumao, Randeep Hooda, Aarti Kulkarni, Umakant Patil, Praveen Indu, Swapnil Kokam, Pankaj Tripathi, Neha Mahajan, Pallas Prajapati gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise Sam Hargrave yer alıyor. Film son zamanlarda Netflix’in en çok izlenen filmi oldu. Bu başarıyla şimdiden ikinci film onayını alan Extraction filmini Dolufilm farkıyla türkçe dublajlı ve full hd kalite olarak izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

 

Filmin Konusu;

Tyler Rake paralı bir askerdir. Hindistan’da çok ünlü bir baronun oğlu kaçırılır. Çocuğu kurtarmak için ise bir ekip oluşturulur ve ekibin başında Tyler Rake vardır ve bütün kurtarma görevi bir tek onun elindedir. İşler Tyler’ın beklediği kadar kolay geçmeyecek ve onu zorlu bir süreç bekleyecektir. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Sam Hargrave

Film Oyuncuları→ Chris Hemsworth, Bryon Lerum, Ryder Lerum, Rudhraksh Jaiswal, Shivam Vichare, Piyush Khati, Sara Rumao, Randeep Hooda, Aarti Kulkarni, Umakant Patil, Praveen Indu, Swapnil Kokam, Pankaj Tripathi, Neha Mahajan, Pallas Prajapati

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonGerilim

Etiketler: ,