6 Underground İzle

6 Underground, geçmişlerinden ve yaşamlarından kurtulmak isteyen altı kişi. Hepsi de kendi işinde bir numara. Bu altı kişinin birleşimiyle ortaya çıkan bir yıkım ekibi. Bu altı kişilik ekip onlara verilen görevleri yerine getirirler ancak bir görevleri ters gider ve işte o saatten sonra hepsinin hayatı tehlikededir. Aksiyonu dur durak bilmeyen ve izleyenleri ekran başına kitleyen bu Netflix yapımı olan filmin başrolünde Deadpool serisinden tanıdığımız Ryan Reynolds bulunuyor.

Filmde Ryan Reynolds’a Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Adria Arjona, Dave Franco, Corey Hawkins, Lior Raz, Payman Maadi, Yuri Kolokolnikov, Kim Kold, Lídia Franco, James gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise Transformers filminin serisinin de yönetmenliğini yapan çok yakından tanıdığımız Michael Bay var. Netflix yapımı 6 Underground filmini türkçe dublaj ve full hd olarak Dolufilm ailesi farkıyla rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Michael Bay

Film Oyuncuları→ Ryan Reynolds, Mélanie Laurent, Manuel Garcia-Rulfo, Ben Hardy, Adria Arjona, Dave Franco, Corey Hawkins, Lior Raz, Payman Maadi, Yuri Kolokolnikov, Kim Kold, Lídia Franco, James Murray, Lukhanyo Bele, George Kareman

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonGerilim

Etiketler: ,