Streamline 2021 İzle

Streamline, Benjamin Lane 15 yaşında sakin bir hayatı olan ve yüzme konusunda birçok yeteneği ve birçok başarısı olan bir gençtir. Benjamin’in babası uzun zamandır hapistedir ve cezasının bitmesinin ardından hapisten çıkar. Normalde bu Benjamin için iyi bir haber olması gerekiyordur fakat babasının hapisten çıkışından sonra Benjamin’in tüm hayatı altüst olacak ve onu çok zorlu zamanlar bekleyecektir. Dram ve Spor kategorisindeki filmleri sevenler için bu filmi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Filmin oyuncu kadrosunda Jason Isaacs, Levi Miller, Jake Ryan, Laura Gordon, Steve Bastoni, Hunter Page-Lochard ve Joey Vieira gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Tyson Wade Johnston var. Avustralya yapımı olan Streamline filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla Dolufilm sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Tyson Wade Johnston

Film Oyuncuları→ Jason Isaacs, Levi Miller, Jake Ryan, Laura Gordon, Steve Bastoni, Hunter Page-Lochard, Joey Vieira, Robert Morgan, Tasia Zalar, Sam Parsonson, Stephen Walker, Nicholas Burton, Ebony Nave, CJ. Bloomfield

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ DramMacera

Etiketler: