Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ – The Croods: A New Age İzle

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ – The Croods: A New Age, seslendirmesinde Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Cloris Leachman, Clark Duke, Leslie Mann ve Peter Dinklage gibi dünyaca ünlü isimleri barındıran animasyon filmi The Croods: A New Age yani Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmde, ilk filmdeli felaketli olaylarından sonra hâlâ yerleşecek bir yer arayan aşırı korumacı tarih öncesinde yaşayan Grug, ailesini büyük bir bilinmeyene götürüyor. Giderek tehlikeli hale gelen bir dünyada en iyisini umarken, Eep ve Guy’ın tomurcuklanan romantizmiyle uzlaşmaya çalışan Grug, aradıkları her şeyi içeren tenha bir bolluk cennetine rastlar ve orada Bettermans isimli bir aileyle çatışma içerisinde olacaktır. İşte bu andan itibaren asıl macera başlayacak.

Filmin yönetmen koltuğunda Joel Crawford var. The Croods: A New Age yani Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Joel Crawford

Film Oyuncuları→ Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Cloris Leachman, Clark Duke, Leslie Mann, Peter Dinklage, Kelly Marie Tran, Kailey Crawford, Chris Sanders, James Ryan, Gabriel Jack, Melissa Disney, Joel Crawford

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AnimasyonKomediMacera

Etiketler: