Bir Orduya Bedel – Army of One İzle

Bir Orduya Bedel – Army of One, Brenner Baker çok elit bir özel kuvvetler komandosudur. Bir gün eşi Dillon Baker ile yürüyüşe çıkar ve hayatları bu yürüyüş sırasında tamamen değişir. Yanlışlıkla bir kartelin bölgesine giren Brenner ve Dillon’u zorlu saatler bekler. Kartel, Brenner’ın eşi Dillon’u öldürür ve çok büyük bir hata yapar. Dillon’u öldürdükten sonra Brenner’ı sağ bırakma gibi bir hata yapan kartel nasıl bir hata yaptıklarını kısa zaman içerisinde öğrenecektir. İntikam almaya ant içen Brenner’ın macerası Bir Orduya Bedel – Army of One, Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle.

Filmin oyuncu kadrosunda Ellen Hollman, Matt Passmore, Geraldine Singer, Stephen Dunlevy, Gary Kasper, Cameron Bowen ve Kendra Carelli gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Stephen Durham var. Bir Orduya Bedel – Army of One filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p kalite olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Stephen Durham

Film Oyuncuları→ Ellen Hollman, Matt Passmore, Geraldine Singer, Stephen Dunlevy, Gary Kasper, Cameron Bowen, Kendra Carelli, Jacob Hobbs, Niko Foster, Alan Moore, Casey Hendershot, Michael Konanec, HemDee Kiwanuka, Duke Jackson

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonGerilim

Etiketler: