After 2019 İzle

After, Anna Todd imzalı dünyaca ünlü romanlardan bir tanesi olan After’ın sinemaya uyarlanmış hali Dolufilm farkıyla sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda osephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Khadijha Red Thunder, Dylan Arnold, Shane Paul McGhie, Samuel Larsen, Inanna Sarkis, Selma Blair ve Pia Mia gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Jenny Gage. After filmi türkçe altyazılı ve full hd 1080p olarak Dolufilm aracılığıyla sizlerle, herkese iyi seyirler.

Filmin Konusu;

Tessa üniversiteye yeni başlamış bir genç kızdır. Sakin bir hayatı, iyi dersleri ve iyi bir sevgilisi vardır. Tessa üniversitede Hardin Scott isimli bir çocuk ile tanışmasıyla hayatı tersine doğru yol olacaktır. Hardin bir iddia sonucu Tessa’yı tavlama çabasına girer ve bunu başarır. Fakat Hardin bu oyundan olan tavlamayla Tessa’yı gittikçe tanımasıyla ona aşık olmasına neden olur. Birbirlerine deli gibi aşık iki gencimiz Tessa’nın bunun bir oyun olduğunu öğrenmesiyle büyük bir ayrılık yaşayacak ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Filmin Yönetmeni→ Jenny Gage

Film Oyuncuları→ Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Khadijha Red Thunder, Dylan Arnold, Shane Paul McGhie, Samuel Larsen, Inanna Sarkis, Selma Blair, Pia Mia, Swen Temmel, Meadow Williams, Peter Gallagher, Jennifer Beals, Michael Hull, Sarah Jorge León

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ DramRomantik

Etiketler: