Justice League – Adalet Birliği İzle

Justice League – Adalet Birliği, DC çizgi romanından uyarlama olan ve DC evrenindeki süper kahramanların bir ekip oluşturmasını anlatan Justice League – Adalet Birliği filmi sizlerle. Superman’in ölümünden sonra Dünya gittikçe kötü bir yer halini almaya ve suç oranı normalden fazla bir şekilde artış göstermeye başlamıştır. Superman’in ölümünden kendini sorumlu hisseden Batman hatasını telafi etmek ve dünyayı kötülüklerden korumak için bir süper kahraman ekibi oluşturmaya karar verir.

Batman bu ekibe Wonder Woman, Aquman, Flash ve Cyborg’u dahil eder. Steppenwolf isimli kötü bir Tanrı dünyayı işgal etmeye çalışır ve onu sadece Adalet Birliği ekibi durdurma gücüne sahiptir. Filmin oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Jeremy Irons ve Diane Lane gibi isimler yer alıyor. Adalet Birliği filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite olarak izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Zack Snyder

Film Oyuncuları→ Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Jeremy Irons, Diane Lane,

Filmin IMDB Puanı→ 8.6

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,