Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay – The Twilight Saga: New Moon İzle

Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay – The Twilight Saga: New Moon, gençler tarafından çok beğenilen efsanevi Alacaranlık serisinin ikinci filmi The Twilight Saga: New Moon yani Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay filmi Dolufilm farkıyla sizlerle. Bu bölümde onun yüzünden Bella’nın neredeyse ölecek olması Edward’ı çok etkiler ve Bella’yı korumak için ondan ayrılır. Depresyona giren Bella ise en yakın arkadaşı olan Jacob’ın ona açılması sonucunda kafası karmakarışık olur ve Jacob’la birlikte olmaya başlar. Fakat kalbi hep Edward’da olan Bella, Edward’ın hayatının tehlikede olduğunu öğrenir öğrenmez her şeyini bırakır ve ona koşar.

 

Filmin oyuncu kadrosunda  Kristen Stewart, Christina Jastrzembska, Robert Pattinson, Billy Burke, Anna Kendrick ve Michael Welch gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise Chris Weitz var. Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay – The Twilight Saga: New Moon filmini Dolufilm farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitede hiç donmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Chris Weitz

Film Oyuncuları→ Kristen Stewart, Christina Jastrzembska, Robert Pattinson, Billy Burke, Anna Kendrick, Michael Welch, Justin Chon, Christian Serratos, Taylor Lautner, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Russell Roberts, Cam Gigandet, Michael Sheen, Jamie Campbell Bower

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ DramFantastikMacera

Etiketler: