Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma – The Twilight Saga: Eclipse İzle

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma – The Twilight Saga: Eclipse, gençler tarafından çok sevilen efsanevi Alacakaranlık serisinin üçüncü filmi The Twilight Saga: Eclipse yani Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma filmi Dolufilm farkıyla sizlerle. Seattle’da bir dizi cinayetler serisi başlamıştır ve kimsenin hiçbir şeyden haberi yoktur. Bu tuhaf cinayetlerin arkasında kimin olduğu merak konusudur. Lise mezuniyeti hızla yaklaşıyordur ve Bella’nın ise çok zor bir seçim yapması gerekiyordur. Vampir olan sevdiği Edward mı yoksa çok yakın arkadaşı kurt adam Jacob mı? Bella’yı çok zor bir şeçim beklemektedir.

Filmin oyuncu kadrosunda Xavier Samuel, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Billy Burke, Justin Chon, Anna Kendrick ve Michael Welch var. Filmin yönetmen koltuğunda ise David Slade var. Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma – The Twilight Saga: Eclipse filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak sitemizden kesintisiz ve donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ David Slade

Film Oyuncuları→ Xavier Samuel, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Billy Burke, Justin Chon, Anna Kendrick, Michael Welch, Christian Serratos, Jackson Rathbone, Ashley Greene, Paul Jarrett, Iris Quinn, Sarah Clarke, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ DramFantastikMacera

Etiketler: