Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 İzle

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1, gençler tarafından çok beğenilen Alacakaranlık film serisinin dördüncü filmi  Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 filmini Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Bu bölümde Bella, Edward’ın evlenme teklifini kabul eder ve aşıklarımız mutlu sona ulaşır. Düğün sonrası balayı için Rio’ya giden Edward ve Bella sakin bir balayı geçirmek isterler. Fakat kaderin onlara çizdiği yol farklıdır. Bir imkansız gerçekleşir ve Bella, vampir olan eşi Edward’dan hamile kalır. Normal bir hamilelik geçirmeyecek olan Bella’yı çok zor zamanlar beklemektedir. Bu sırada Bella’nın hamile olduğunu öğrenen diğer vampirlerin tepkisi çok kötü olacak ve çiftimizi zorlu bir süreç bekleyecektir.

Filmin oyuncu kadrosunda Taylor Lautner, Gil Birmingham, Billy Burke, Sarah Clarke, Ty Olsson, Kristen Stewart, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Nikki Reed ve Robert Pattinson gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Bill Condon var. Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 Dolufilm ailesi farkıyla dublajlı olarak sizlerle, herkese iyi seyirler.

 

Filmin Yönetmeni→ Bill Condon

Film Oyuncuları→ Taylor Lautner, Gil Birmingham, Billy Burke, Sarah Clarke, Ty Olsson, Kristen Stewart, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Nikki Reed, Robert Pattinson, Christian Sloan, James Pizzinato

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ DramFantastikMacera

Etiketler: