After: Paramparça – After We Collided İzle

After: Paramparça – After We Collided, Anna Todd’un aynı isimli romanından uyarlama olan ve ilk filmiyle gençlerin büyük beğenisini toplayan After filminin ikinci filmi After: Paramparça – After We Collided Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmin oyuncu kadrosunda Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Dylan Sprouse, Louise Lombard, Shane Paul McGhie ve Candice King isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Roger Kumble var.

Filmin Konusu;

Tessa, Hardin ile olan ayrılığından sonra kendisini toparlamaya ve derslerini düzene sokmaya çalışıyordur. Bir yandan da stajyer olarak bir işe giren Tessa yavaştan hayatına tekrardan çeki düzen veriyordur. Fakat Hardin’in aşkını bırakma gibi bir isteği yoktur. Tekrardan barışma eşiğinde iki genç aşık Hardin’in geçmişindeki sorunların ortaya çıkmasıyla tekrardan çalkantılı bir sürece girer ve bu sefer ne olacak izleyip göreceğiz. After: Paramparça – After We Collided filmi  Dolufilm ailesi farkıyla dublajlı ve full hd 1080p olarak sizlerle, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Roger Kumble

Film Oyuncuları→ osephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Dylan Sprouse, Louise Lombard, Shane Paul McGhie, Candice King, Charlie Weber, Samuel Larsen, Karimah Westbrook, Rob Estes, Inanna Sarkis, Pia Mia, Khadijha Red Thunder, Selma Blair, Dylan Arnold

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ DramRomantik

Etiketler: