Zack Snyder’s Justice League İzle

Zack Snyder’s Justice League, DC çizgi romanından uyarlama olan Justice League yani Adalet Birliği filmi 2017 yılında sinemalara girdi. İlk filmin normalde yönetmenliğini Zack Snyder yapması gerekiyordu fakat kızının ani intiharı sonucunda filmi yarıda bırakıp başka bir yönetmene devretmek zorunda kalan Zack Snyder bu olayın ardından bir süre yönetmenliğe ara vermişti. İzleyicilerin 2017 yılındaki Adalet Birliğini sevmemesi ve gişede başarısız olmasından sonra internette Zack Snyder Cut için kampanya başlatıldı ve Zack Snyder buna sessiz kalmadı.

HBO Max ve Warner Bros işbirliğiyle Adalet Birliği’nin Zack Snyder Cut hali 18 Mart 2021 tarihinde sinemalara girmeden sadece HBO Max’ta oynatıldı. Film 2017 filmden tam bir buçuk saat daha uzun ve birçok ek sahne ve iyileştirilmiş görsel efekt bulunmakta. Zack Snyder’s Justice League filmini Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Zack Snyder

Film Oyuncuları→ Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Ray Fisher, Jason Momoa, Ezra Miller, Willem Dafoe, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen, J.K. Simmons, Ciarán Hinds, Ryan Zheng

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: