Wolverine 2013 İzle

Wolverine, dünyaca ünlü çizgi romandan uyarlama olan X-Men serisindeki Wolverine karakterinin hayatını, yaşadıklarını ve yaptığı görevleri anlatan Wolverine filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Tek hayali yeniden ölümlü bir insan olmak olan Wolverine, Japonya’daki yakın bir arkadaşından yardım çağrısı alır.  Yıllar önce hayatını kurtardığı eski arkadaşına yeniden yardım için Japonya’ya giden Wolverine orada yaşayacaklarından habersizdir. Bir anda kendisini Japonya’da yakuza ve mutantların karıştığı bir komploya dahil bulan Wolverine yeni bir mücadeleye hazır mı değil mi göreceğiz.

Filmin oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, Tao Okamoto, Rila Fukushima, Hiroyuki Sanada, Svetlana Khodchenkova, Ken Yamamura, Famke Janssen ve Brian Tee gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise James Mangold var. X-Men film serisinin yan filmlerinden bir tanesi olan Wolverine filmi türkçe dublaj ve full hd kalite seçeneğiyle Dolufilm ailesi aracılığıyla sizlerle. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ James Mangold

Film Oyuncuları→ Hugh Jackman, Tao Okamoto, Rila Fukushima, Hiroyuki Sanada, Svetlana Khodchenkova, Brian Tee, Hal Yamanouchi, Will Yun Lee, Ken Yamamura, Famke Janssen, Nobutaka Aoyagi, Seiji Funamoto,

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: