Logan 2017 İzle

Logan, dünyaca ünlü X-Men filmi serisindeki Wolverine karakterinin yaşadıklarını anlatan film Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Mutantların neslinin neredeyse tükenmek üzere olduğu bir gelecekte, yaşlı ve artık hayattan yorulmuş Logan sakin bir hayat sürmektedir. Laura isimli bir mutant küçük kız bilim adamlarından kaçıyordur ve yardım için Logan’ı bulması söylenir. Laura yardım için Logan’a gider başta her ne kadar yardım etmek istemese de Logan dayanamayıp Laura yardım eder. Laura, Logan ve Profesör Charles artık kendilerini bir kaçış oyununda bulurlar. Onlar kaçıyor kötü adamlar onları kovalıyordur. Bakalım bizi nasıl bir son bekliyor, herkese iyi seyirler.

Filmin oyuncu kadrosunda Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant ve Elizabeth Rodriguez gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Wolverine filminin de yönetmenliğini yapan James Mangol var. Wolverine karaterinin son bulduğu Logan filmini türkçe dublaj ve full hd kalite seçeneğiyle Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.

Filmin Yönetmeni→ James Mangold

Film Oyuncuları→ Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elizabeth Rodriguez, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Quincy Fouse, Al Coronel, Frank Gallegos, Anthony Escobar, Reynaldo Gallegos, Krzysztof Soszynski

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: