Voyagers – Gezginler 2021 İzle

Voyagers (Gezginler) filminin başrolünde dünyaca ünlü oyuncu Johnny Deep’in kızı Lily-Rose Depp bulunuyor. Filmde Lily-Rose Depp’e, Tye Sheridan, Depp, Fionn Whitehead, Chanté Adams, Quintessa Swindell, Archie Madekwe, Isaac Hempstead Wright gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğinde ise Neil Burger bulunuyor. Bilim kurgu ve gerilim türündeki Voyagers (Gezginler) filmini türkçe altyazılı ve full hd kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

 

Filmin Konusu;

İnsanlığı ve dünyanın geleceği büyük tehdit altındadır. 30 genç itaat etmeleri ve zeka için yetiştirilir ve onlara bir görev verilir. Görevleri ise uzak bir gezegene gidip orayı kolonileştirmektir çünkü insanlığın geleceği dünyada tehlike altındadır. Yeni keşfedilen gezegene doğru yola çıkan gençlerimiz yolda büyük bir sorunla karşılaşır. Uzay araçlarının kaptan gizemli bir şekilde ölür. İşte o andan itibaren gemide bir anda kaos ortamı oluşur ve hiç beklenmedik ve istenmedik şeyler yaşanacaktır.

Filmin Yönetmeni→ Neil Burger

Film Oyuncuları→ Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Chanté Adams, Quintessa Swindell, Archie Madekwe, Isaac Hempstead Wright, Viveik Kalra, Madison Hu, Archie Renaux, Wern Lee, Colin Farrell, April Grace, Laura Dreyfuss, Veronica Falcón

Filmin IMDB Puanı→ 8.3

Filmin Türü→ Bilim KurguGerilimMacera

Etiketler: ,