Tughlaq Durbar 2021 İzle

Tughlaq Durbar, 2021 Hindistan yapımı olan ve Tamil sinemasının önemli isimlerinden bir tanesi Vijay Sethupathi’nin yer aldığı Tughlaq Durbar filmi Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle. Singara siyasete takıntısı olan ve doğduğu günden bu güne kadar siyasete atılmak isteyen birisidir. Siyasete girmek için her yolu deneme kapasitesi olan Singara tam bunu başaracakken çok ama çok büyük bir sorunla karşılaşır. Bu sorun ise başka birisi değil kendisidir. İkinci bir kişiliği ortaya çıkan Singara artık siyasete atılmaktan çok kendisiyle savaş halinde olacak ve kendisini dizginlemeye çalışacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda Vijay Sethupathi, Raashi Khanna, Manjima Mohan, Karunakaran, Madhan Bob, Gayathrie ve Parthiban gibi Tamil sinemasının tanınan isimleri var. Filmin yönetmen koltuğunda ise Delhi Prasad Deenadayal oturuyor. Hindistan yapımı olan Tughlaq Durbar filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Delhi Prasad Deenadayal

Film Oyuncuları→ ijay Sethupathi, Raashi Khanna, Manjima Mohan, Karunakaran, Madhan Bob, Gayathrie, Parthiban, Bagavathi Perumal, Prathap Pothen, Sathyaraj

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ DramHintKomediSuç

Etiketler: