My Son 2021 İzle

My Son, başrollerinde dünyaca ünlü X-Men serisinde Profesör Charles karakterini canlandıran James McAvoy ve Ay’da İlk İnsan filmiyle tanıdığımız Claire Foy’un yer aldığı 2021 yapımı My Son filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Filmlerin çekimi sırasında başrol James McAvoy’a senaryo falan verilmedi. Bu yüzden filmin ayrı bir güzelliği bulunuyor. Filmde 7 yaşındaki oğlu kaybolan Edmond Murray oğlunu bulmak için elinden geleni yapacak ve bu sırada ağır psikolojik baskı yaşayacaktır. Bir babanın, evladı için neler yapabileceğini anlatan My Son filmi sizlerle.

Filmin oyuncu kadrosunda James McAvoy, Claire Foy, Jamie Michie, Robert Jack, Owen Whitelaw ve Mark Barrett gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Christian Carion var. 2021 yapımı ve dram yüklü My Son filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Christian Carion

Film Oyuncuları→ James McAvoy, Claire Foy, Jamie Michie, Robert Jack, Owen Whitelaw, Mark Barrett, Paul Rattray, Max Wilson, Michael Moreland, Andrew John Tait, Paul Stirrat, Rosalind Sydney, Toni

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ DramGizemliSuç

Etiketler: