Thor: Karanlık Dünya İzle

Thor: Karanlık Dünya, ilk filmde Asgard tanrısı olan babası Odin tarafından Dünya’ya sürülen Thor burada iyi dostluklar edinmiş ve babasının ölümünden sonra kötü kalpli kardeşi Loki’nin tahta geçtiğini öğrenmesiyle birlikte Asgard’a geri dönmüş ve her şeyi yoluna sokmuştu. Serinin ikinci filmi olan Thor: Karanlık Dünya filmde ise Karanlık Elfler ortaya çıkar. Bu Karanlık Elflerin yegane amacı tüm evreni karanlığa gömdükten sonra evrene hükmetmektir. Asgard’a dönüşüyle Dünya’daki arkadaşlarından ayrılan Thor, bu karanlık elflere engel olmaya çalışırken eski dostlarıyla da tekrardan karşılaşacaktır.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Christopher Eccleston, Jaimie Alexander, Zachary Levi gibi isimler yer alırken yönetmenliğinde ise Alan Taylor bulunuyor. Marvel sinematik evreninin filmi olan Thor: Karanlık Dünya filmini Dolufilm farkıyla türkçe altyazılı ve full hd kaliteyle gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Alan Taylor

Film Oyuncuları→ Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Christopher Eccleston, Jaimie Alexander, Zachary Levi

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,