Thor: Ragnarok İzle

Thor: Ragnarok, Marvel sinematik evreninin ve Yenilmezler serisi olan Thor filminin üçüncü filmi olan Thor: Ragnarok filminde yıldırım tanrımız Thor’u zor bir görev beklemektedir. Yıldırım tanrımız Thor ve sahtekarlık tanrımız Loki’nin bilmedikleri bir ablaları olduğu ortaya çıkar. Bu abla hiç de normal iyi kalpli bir abla değildir. Hela isimli ablalarının en büyük amacı iki kardeşini ortadan kaldırıp Asgard’a hükmetmektir. Hela, Thor’un ve Loki’nin beklediğinden daha güçlü çıkar ve iki kardeşini de yenip Asgard’ı ele geçirir.

 

Hela, Thor’u Asgard’tan atar ve Thor kendisini bir anda dövüşlerin düzenlendiği farklı bir gezegende esir halde bulur. Ne tesadüftür ki bu gezegen de çok yakından tanıdığı bir arkadaşı ortaya çıkar, o arkadaşı da Hulk’tur. Ancak Hulk hiçbir şey hatırlamaz ve sadece dövüşlere katılır. Hulk’a gerçekten kim olduğunu hatırlatıp onun yardımıyla Asgard’ı geri alma hedefi olan Thor’un işi hiç de kolay olmayacaktır. Thor: Ragnarok filmi  türkçe altyazılı ve full hd olarak Dolufilm ailesi sayesinde sizlerle, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Taika Waititi

Film Oyuncuları→ Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,