Suicide Squad – Gerçek Kötüler İzle

Suicide Squad, DC evreninin çizgi romanından uyarlama olan filmde, dünyaya bir kötülük gelir ve dünyayı koruyacak süper kahramanlar yoktur. Ajan Amanda Waller’ın dünyayı korumak için çok kötü bir planı vardır. Bu plan ise kötülüğe karşı kötüler. Kendi süper kötü ekibini kuran Amanda Waller süper kahramanların olmadığı zamanlarda bu ekibi harekete geçirir. Ekipte ise Joker, Harley Quinn ve Deadshot gibi isimler yer alıyor.

 

Suicide Squad, filmin başrollerinde  Will Smith, Jaime FitzSimons, Ike Barinholtz, Margot Robbie, Christopher Dyson, Bambadjan Bamba, Viola Davis, Ted Whittall, David Harbour, Robin Atkin Downes, Robert B. Kennedy, Billy Otis, Shailyn Pierre-Dixon, Jared Leto, James McGowan gibi yıldız isimler var. Filmin yönetmenliğinde ise Tehlikeli Takip filminin de yönetmenliğini yapan David Ayer var. Suicide Squad (Gerçek Kötüler) filmini türkçe altyazılı ve full hd kalite olarak Dolufilm ailesi sayesinde izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ David Ayer

Film Oyuncuları→ ill Smith, Jaime FitzSimons, Ike Barinholtz, Margot Robbie, Christopher Dyson, Bambadjan Bamba, Viola Davis, Ted Whittall, David Harbour, Robin Atkin Downes, Robert B. Kennedy, Billy Otis, Shailyn Pierre-Dixon, Jared Leto, James McGowan

Filmin IMDB Puanı→ 8.2

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,