Shazam 2019 İzle

Shazam filminin başrollerinde  Zachary Levi, Mark Strong, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Adam Brody, Djimon Hounsou, Faithe Herman ve Meagan Good gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini David F. Sandberg yapıyor. DC evrenindeki önemli karakterlerden bir tanesi olan Shazam, gişede 400 milyon dolara yakın kazancıyla herkesi şaşırttı. Shazam filmini türkçe altyazılı ve full hd olarak Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, iyi seyirler. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız.

 

Filmin Konusu;

Billy Batson sürekli koruyucu ailelerden kaçan ve onu bırakan annesini arayan bir gençtir. Billy Batson bir gün metrodayken bir anda beklenmedik şeyler olur ve kendisini farklı bir boyutta bulur. Aslında Billy’i Yüce Büyücü çağırmıştır. Yüce Büyücü ölürken Billy’i şampiyonu olarak seçer ve Shazam güçlerini ona aktarır. Shazam güçlerini edinen Billy Batson uçabiliyor, kurşun işlemiyor, süper güçlü ve daha birçok özelliklere sahip oluyor. Bu güçlerin yanında da bir yetişkin görüntüsü edinen Billy hayatını bu güçlerle rahat yaşayacağını sanıyordur ama düşmanların ortaya çıkması an meselesidir, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ David F. Sandberg

Film Oyuncuları→ Zachary Levi, Mark Strong, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Adam Brody, Djimon Hounsou, Faithe Herman, Meagan Good

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ AksiyonFantastikKomediMacera

Etiketler: ,