Wonder Woman 1984 İzle

Wonder Woman 1984, ilk filmden tam 40 sene sonraya 1984 yılına gidiyoruz. Serinin ilk filminde Kendini insanları kurtarmak için feda etmesi üzerine Steve Trevor’ı kaybeden Diana bunun üzüntüsüyle normal sakin bir hayat sürüyor ve mümkün olduğunca göze batmamaya çalışıyordur. İş adamı Max Lord zengin olmayı kafaya takmış ve artık psikolojik olarak bitme noktasına gelmiştir. Zengin olmak için her şeyi yapan Max Lord başına nasıl bir bela alacağını bilmeden büyük işlere karışır ve onu durduracak isim de Wonder Woman’dır. Bu filmde DC comicsten tanıdığımız Wonder Woman’ın en büyük düşmanı Cheeta karakterini de göreceğiz.

 

Filmin başrollerinde : Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen, Lilly Aspell, Amr Waked ve Kristoffer Polaha, gibi isimler alıyor. Filmin yönetmenliğinde ise ilk filmin de yönetmenliğini yapan Patty Jenkins var. Wonder Woman 1984 filmini türkçe altyazılı ve full hd olarak Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Patty Jenkins

Film Oyuncuları→ Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen, Lilly Aspell, Amr Waked, Kristoffer Polaha, Natasha Rothwell, Ravi Patel, Oliver Cotton, Lucian Perez, Gabriella Wilde, Kelvin Yu

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AksiyonFantastikMacera

Etiketler: ,