Promising Young Woman – Yetenekli Genç Kadın İzle

Promising Young Woman – Yetenekli Genç Kadın, Cassandra her hafta bir gün bara gidip sarhoş numarası yapar. Bu sarhoş numarasına bardaki erkeklerden illa ki bir tanesi kanar ve Cassandra’nın yanına iyi mi diye bakmaya gider. Cassandra’nın sarhoşluğundan faydalanmaya çalışan bu erkeklerin sonu hiç olmayacaktır. Cassandra’nın bu numarayı yapmasının asıl sebebi ise en yakın arkadaşı tecavüze uğrar ve bunu kanıtlamasına rağmen ona kimse inanmaz. Bu olaya dayanamayıp intihar eder ve arkadaşının bu intiharı Cassandra’nın tüm hayatını değiştirir.

Filmin oyuncu kadrosunda Adam Brody, Ray Nicholson, Sam Richardson, Carey Mulligan, Timothy E. Goodwin ve Clancy Brown gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Emerald Fennell var. İntikam almak isteyen bir kadının hikayesini anlatan Promising Young Woman yani Yetenekli Genç Kadın filmini türkçe dublaj ve full hd olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Emerald Fennell

Film Oyuncuları→ Adam Brody, Ray Nicholson, Sam Richardson, Carey Mulligan, Timothy E. Goodwin, Clancy Brown, Jennifer Coolidge, Laverne Cox, Alli Hart, Loren Paul, Scott Aschenbrenner, Bo Burnham, Christopher Mintz-Plasse, Alison Brie, Gabriel Oliva

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ DramGizemliSuç

Etiketler: