Afterlife of the Party – Can Çıkar Huy Çıkmaz İzle

Afterlife of the Party – Can Çıkar Huy Çıkmaz, Netflix yapımı olan ve başrolünde ünlü şarkıcı-oyuncu Victoria Justice’in yer aldığı Afterlife of the Party yani Türkçe adıyla Can Çıkar Huy Çıkmaz filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Cassie yaşam dolu, saf ve masum bir liseli kızdır. Doğum gününe çok heyecanla hazırlanan Cassie’nin hayatı bir anda bir kaza yüzünden değişir. Kazada hayatını kaybeden Cassie kendisini öteki dünyada buluverir. Her yerde parti işiyle karşılaşan Cassie öteki dünyada da parti olacağını duyar ve bu partiye katılması için birkaç zorlu engeli olacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda Victoria Justice, Adam Garcia, Midori Francis, Robyn Scott, Spencer Sutherland ve Timothy Renouf gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Stephen Herek var. Netflix yapımı olan Afterlife of the Party yani Can Çıkar Huy Çıkmaz filmini türkçe altyazı ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Filmin Yönetmeni→ Stephen Herek

Film Oyuncuları→ Victoria Justice, Adam Garcia, Midori Francis, Robyn Scott, Spencer Sutherland, Timothy Renouf, Gloria Garcia, Kiroshan Naidoo

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ DramFantastikKomedi

Etiketler: