Kötü Komşular – Neighbors İzle

Kötü Komşular – Neighbors, başrollerinde Seth Rogen, Rose Byrne, Elise Vargas, Zoey Vargas, Brian Huskey, Ike Barinholtz, Carla Gallo, Zac Efron, Dave Franco ve Halston Sage gibi isimlerin bulunduğu Kötü Komşular – Neighbors filmi Dolufilm farkıyla sizlerle. Filmin yönetmen koltuğunda Nicholas Stoller bulunuyor. Mac ve Kelly yeni çocuk sahibi olmuş birer anne-babadır. Evlerinin hemen bitişiğindeki eve taşınan Teddy her ne kadar iyi bir komşu gibi gözükse de kısa süre sonra aslında hiç öyle olmadığı ve evi de öğrenci evi şeklinde kullandığı ortaya çıkar.

Bu olaydan sonra Mac ve Kelly, Teddy’i o evden göndermek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar ve onları uykusuz ve yorucu saatler beklemektedir. Komedi tufanı olan Kötü Komşular – Neighbors filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle Dolufilm ailesi sayesinde gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmler bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler dileriz.

Filmin Yönetmeni→ Nicholas Stoller

Film Oyuncuları→ Seth Rogen, Rose Byrne, Elise Vargas, Zoey Vargas, Brian Huskey, Ike Barinholtz, Carla Gallo, Zac Efron, Dave Franco, Halston Sage, Christopher Mintz-Plasse, Jerrod Carmichael, Craig Roberts, Ali Cobrin, Kira Sternbach

Filmin IMDB Puanı→ 8.5

Filmin Türü→ AksiyonKomedi

Etiketler: ,