Çılgın İhtiyar – Dirty Grandpa İzle

Çılgın İhtiyar – Dirty Grandpa filminin başrollerinde High School Musical’dan tanıdığımız Zac Efron ve dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Robert De Niro var. Filmde ikiliye Zoey Deutch, Aubrey Plaza, Jason Mantzoukas, Dermot Mulroney ve Julianne Hough gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Dan Mazer var. Çılgın İhtiyar – Dirty Grandpa filmini Dolufilm ailesi sayesinde türkçe dublaj ve full hd 1080p kalite seçeneğiyle donmadan kesintisiz gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına lütfen izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Konusu;

Dick eşini kaybetmiş bir büyükbabadır. Torunu Jason’ın çok yakında düğünü vardır ve Dick, Jason’dan çok önemli bir şey ister. Dick her sene eşi yani Jason’ın büyükannesiyle yaptığı tatili eşi öldüğü ve eşiyle yapamadığı için bu sefer Jason’la yapmak ister. Büyükbabasını kıramayan Jason bu teklifi kabul eder ve bu ikili tatil için yola koyulurlar. Fakat Dick, Jason’ın düşündüğü gibi sakin bir adam değil öyle çılgın bir adamdır ki Jason tatilde gördükleri karşısında şok olacak ve bir anda çığırından çıkan durumları düzeltmeye çalışacaktır.

Filmin Yönetmeni→ Dan Mazer

Film Oyuncuları→ Robert De Niro, Zac Efron, Zoey Deutch, Aubrey Plaza, Jason Mantzoukas, Dermot Mulroney, Julianne Hough, Jeffrey Bowyer-Chapman, Brandon Mychal Smith, Jake Picking, Michael Hudson, Adam Pally, Mo Collins, Henry Zebrowski, Danny Glover

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ KomediMacera

Etiketler: ,