Kirpi Sonic – Sonic the Hedgehog İzle

Kirpi Sonic – Sonic the Hedgehog, dünyaca ünlü çizgi film olan Kirpi Sonic’in sinemaya uyarlanmış versiyonu Kirpi Sonic – Sonic the Hedgehog filmini Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Sonic güçleri olan halkaları kullanarak onu kovalayanlardan kaçıp kendisini bir anda Tom isimli bir polisin yaşadığı bir kasabada buluverir. Ne yapacağını bilmeyen Sonic, Tom’un onu farketmesiyle telaşa girer fakat Tom aslında iyi kalpli birisidir ve Sonic’e yardım edecektir. Bu sırada Sonic’in peşinde olan Dr. Robotnik istediğini elde etmeden durmayacaktır.

Filmin oyuncu kadrosunda Ben Schwartz, James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter ve Natasha Rothwell gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Jeff Fowler yapıyor. Dünyaca ünlü çizgi filmden uyarlama olan macerası ve komedisi dolu olan Kirpi Sonic – Sonic the Hedgehog filmi Dolufilm ailesi farkıyla türkçe dublaj ve full hd 1080p kalitesiyle sizlerle. Bu filmi gönül rahatlığıyla hiç donmadan full kesintisiz sitemizden izleyebilirsiniz. Bizlere destek olmak adına izlediğiniz filmlere bol bol yorum yapmayı unutmayınız, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Jeff Fowler

Film Oyuncuları→ Ben Schwartz, James Marsden, Jim Carrey, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Adam Pally, Lee Majdoub, Neal McDonough, Tom Butler, Frank C. Turner, Melody Nosipho Niemann, Shannon Chan-Kent, Brad Kelly, Elfina Luk, Garry Chalk

Filmin IMDB Puanı→ 8.7

Filmin Türü→ AileAksiyonKomediMacera

Etiketler: