İşte Böyle Bir Oğlan – He’s All That İzle

İşte Böyle Bir Oğlan – He’s All That, Netflix yapımı olan ve başrolünde Tiktok ve Instagram ile ünlenen sosyal medya fenomeni Addison Rae’nin olduğu He’s All That yani İşte Böyle Bir Oğlan filmi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Padgett Sawyer insanları değiştirebileceğine inanan bir sosyal medya fenomenidir. Bir gün birisiyle girdiği iddia sonucunda Cameron Kweller isimli, okulun en asosyal ve inek gencini okulun balo kralına çevirecektir. Bu iddiayı gerçekleştirmek için elinden geleni yapacak olan Padgett sonuç karşısında kendisi de şok olacaktır.

Netflix yapımı olan He’s All That yani İşte Böyle Bir Oğlan filminin oyuncu kadrosunda Addison Rae, Tanner Buchanan, Madison Pettis, Rachael Leigh Cook, Matthew Lillard, Isabella Crovetti ve Annie Jacob gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen kadrosunda ise Mark Waters var. İşte Böyle Bir Oğlan filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden rahatlıkla donmadan ve takılmadan izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Mark Waters

Film Oyuncuları→ Addison Rae, Tanner Buchanan, Madison Pettis, Rachael Leigh Cook, Matthew Lillard, Isabella Crovetti, Annie Jacob, Myra Molloy, Kourtney Kardashian, Vanessa Dubasso, Romel De Silva, Heather Ann Gottlieb, Andrew Matarazzo, Dominic Goodman, Jill Basey, Evan Nikolas Fields, Hallie Samuels

Filmin IMDB Puanı→ 8.8

Filmin Türü→ KomediRomantik

Etiketler: