Delidolu 2 – The Kissing Booth 2 İzle

Delidolu 2 – The Kissing Booth 2, Netflix yapımı olan ve ilk filmi gençler tarafından çok beğenilerek izlenilen The Kissing Booth yani Delidolu filminin ikincisi Dolufilm ailesi farkıyla sizlerle. Noah Flynn ile sevgili olan Elle’nin hayatı tam da istediği gibi gidiyordur. Fakat Noah Harvard’a ve Elle de lise sona geçiş yapar. Noah’la uzaktan ilişki olayına girmek zorunda olan Elle’nin işi hiç kolay değildir. Bütün bu zorluklar yetmiyormuş gibi sınıfına Marco isimli çok yakışıklı bir çocuk gelen Elle bakalım kendisine hakim olabilecek mi yoksa hata mı yapacak, izleyip göreceğiz.

Filmin oyuncu kadrosunda Joey King, Jacob Elordi, Joel Courtney, Molly Ringwald, Taylor Zakhar Perez ve Maisie Richardson-Sellers gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Vince Marcello var. Netflix yapımı olan ve romantizm dolu Delidolu 2 – The Kissing Booth 2 filmini türkçe dublaj ve full hd 1080p olarak Dolufilm sitemizden donmadan ve takılmadan gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz, herkese iyi seyirler.

Filmin Yönetmeni→ Vince Marcello

Film Oyuncuları→ Joey King, Jacob Elordi, Joel Courtney, Molly Ringwald, Taylor Zakhar Perez, Maisie Richardson-Sellers, Meganne Young, Stephen Jennings, Carson White, Bianca Bosch, Camilla Wolfson, Zandile-Izandi Madliwa, Judd Krok, Sanda Shandu, Hilton Pelser

Filmin IMDB Puanı→ 8.9

Filmin Türü→ KomediRomantik

Etiketler: